Szikszai Sára Rebeka

Kari lap felelős

Emlékeztetővezető

szikszai.sara@vegyeszhk.hu

Sziasztok!

Szikszai Sára vagyok, másodéves környezetmérnök hallgató. 2019 januárjában felvételt nyertem a HK-ba, mint titkár, majd 2019 áprilisa óta mandátumos képviselőként aktívan tevékenykedek kari ügyekben.
Egy évig a HK Kollégiumi Bizottságának voltam az elnöke, ebben a pozícióban foglalkoztam a férőhelyek és a szobák osztásával, a beléptető kártyák kezelésével, szabályzatmódosítással, valamint a hallgatói megkeresésekkel.
Mindemellett a képviseleti utánpótlás szervezésében, mint referens, a Marketing csoportban és a Pályázati Bizottságban pedig, mint tag tevékenykedtem.
Jelenleg a Kollégiumi Bizottság alelnöke lehetek, valamint Emlékeztetővezető, Irodafelelős, Szociális és Pályázati Bizottsági tag, valamint oszlopos Marketing csoport tagnak is tartom magam.

Beszámolók

2019.04.01. – 2019.04.30.
2019.05.01. – 2019.05.31.
2019. nyár
2019. 08. 21 – 2019. 09. 14.
2019. 09. 15 – 2019. 10. 10.
2019. 10. 11. – 2019. 11. 13.
2019. 11. 14. – 2019. 12. 19.
2019. 12. 20. – 2020. 01. 14.
2020. 01. 15.-2020. 01. 31.
2020. 02. 01. – 2020. 02. 28.
2020. 03. 01. – 2020. 03. 31.
2020.04.01. – 2020-04.30.
2020.05.01. – 2020.05.31.
2020.06.01. – 2020.08.31.
2020.09.01. – 2020.09.30.
2020.10.01. – 2020.10.31.
2020.11.01. – 2020.11.20.
2020.11.21. – 2020.12.15.
2020.12.16.-2021.01.15.
2021.01.16. – 2021.01.31.
2021.02.01.- 2021.02.28.
2021.03.01.- 2021.03.31.
2021.04.01.- 2021.04.30.
2021.05.01.- 2021.05.31.
2021.06.01. – 2021.07.01.