Benda Bianka

Benda Bianka2019-02-18T11:33:40+00:00

Szociális Bizottság elnöke
Erasmus+ felelős
Kari lap felelős
Oktatási Bizottság tagja
Pályázati Bizottság tagja
Szociális Bizottság tagja

Martos 424.
benda.bianka@vegyeszhk.hu

Benda Bianka vagyok elsőéves vegyészmérnök hallgató. 2018 januárjában csatlakoztam a Képviselet
munkájához, mint titkár. Április óta mandátumos képviselő vagyok. Jelenleg az Oktatási, Szociális és
Pályázati Bizottság tagjaként segítem a Képviselet munkáját.

Beszámolók

2018.04.03.-2018.05.07.
2018. nyár
2018.08.21.-2018.09.15.
2018.09.16.-2018.10.10. (KÖZÉLETI)
2018.09.16.-2018.10.10.
2018.10.11. – 2018.11.13.
2018.10.11. – 2018.11.13. (Közéleti)
2018.11.14 – 2018.12.19.
2018.12.20. – 2019.01.14.
2019.01.15.-2019.01.31