Bazsó Bence Attila

Kollégiumi Bizottság elnöke

bazso.bence@vegyeszhk.hu

Sziasztok!

Bazsó Bence vagyok, 2019 ősze óta vegyészmérnök hallgató.

A 2020-as Tisztújításon váltam a HK mandátumos tagjává, és a Kollégiumi Bizottság elnöke lettem. Ezen felül tagja vagyok az Oktatási-, Pályázati-, valamint a Szociális Bizottságnak, ezeken a területeken igyekszem segíteni a Képviselet munkáját.

Beszámolók

2020.05.11. – 2020.05.31.
2020.06.01. – 2020.08.31.
2020.09.01. – 2020.09.30.
2020.10.01. – 2020.10.31.
2020.11.01. – 2020.11.20.
2020.11.21. – 2020.12.15.
2020.12.16.-2021.01.15.
2021.01.16. – 2021.01.31.
2021.02.01.-2021.02.28.
2021.03.01.-2021.03.31.
2021.04.01.-2021.04.30.
2021.05.01.-2021.05.31.
2021.06.01.-2021.07.01.