Kégli Annamária

Kollégiumi Bizottság elnökhelyettes

Utánpótlás Bizottság vezető

Sziasztok!
Kégli Annamária vagyok, másodéves vegyészmérnök hallgató. 2021 márciusában titkár lettem, majd ezt követően a Tisztújításon megszavaztatok mandátumos tagnak, azóta Utánpótlás Bizottság vezető, illetve Kollégiumi Bizottság alelnöke vagyok. Ezenkívül részese vagyok az Oktatási, Kollégiumi, Szociális, Pályázati és a VBK Külügyi Bizottságnak is.
Bármi kérdéssel nyugodtan fordulhattok hozzám!

Beszámolók

2021.05.01.-2021.05.31.
2021.06.01.-2021.07.01.